Muud teenused

Reklaamajalehed

Reklaamajaleht on hea reklaamiväljund ja soliidne kommunikatsioonimeetod, mis lisaks imagoloogilisele funktsioonile võimaldab edastada kompaktses sisuvormis palju vajalikku infot. Lehte on võimalik soodsa hinnaga tiražeerida ja/või eksponeerida veebis kas tavalise PDF dokumendina ja/või näiteks www.issuu.com keskkonnas (seda saab soovi korral integreerida ka kliendi veebilehele) kus seda on ka mugav lugeda ja teistele soovitada. Siia lehele oleme lisanud mõned näited tehtud töödest.

glickmann issuuspeedest issuutik issuugrillfest issuusotsiaaldemokraatlik valik issuu

Reklaamlaulud

Muusika on alati olnud heaks turunduskanaliks. Oleme loonud koostöös heade heliloojate ja esitajatega aastate jooksul arvukalt heliteoseid ja kujundanud nendest kliendi seatud eesmärkide täitmiseks tooted. "Uuel Eesti ajal" arvatavalt üks esimesi tellimustööna valmistatud reklaamlaule oli 1994. aastal Jaanus Raidali enese(poliit)reklaamiks telltud ja ansambli 2 Quick Start produtsentide valmistatud heliteos "On üks meil TEE (Tuleviku Eesti Erakond)".

Siia lehele oleme lisanud mõned näited tehtud töödest.

01-ara-viska-prygi-maha02-2qs-venus03-grillfest-greatest-hits-200204-lopupidu-200105-meriton-grand-hotel

Promovideod ja reklaamiklipid 

Aegade jooksul oleme loonud arvukalt väga erinevat videotoodangut – mastaapsetest teleshowdest lihtsamate promo- ja telereklaamiklippideni. Töötame selles valdkonnas koos oma ala heade tehniliste ja loominguliste professionaalidega, püüdes saavutada kliendi jaoks parimat võimalikku tulemust olemsoleva eelarve raamides.


Tele2 GoLive

Telinek

Türi kirik

Grillfesti jõulutervitus
 

Outdoor-reklaamhaagised

Partnerite paremaks teenindamiseks ja enda projektide promotsioonitegevuseks oleme soetanud erinevas mõõdus reklaamhaagised. 

Juhul kui haagised ei ole hõivatud mõne meie enda projekti või partneri teenindamisega, oleme erandkorras neid kokkuleppehinnaga ka välja rentinud.

Statsionaarne reklaamhaagis küljemõõduga 10,1x3m

Kahepoolne reklaamhaagis, statsionaarne. Ühepoolse paigalduse korral on olemas ka tuulekaitse tagakülje jaoks. 

Haagised ja selle külge reklaambanner tuleb paigaldada vastavalt kindlatele turvanõuetele, seda teeb meie projektijuht, kes on kõikide tehniliste nüanssidega hästi kursis.

NB: See reklaamipind koosneb kahest identsest ja omavahel ühendatavast haagisest. 

Statsionaarne reklaamhaagis küljemõõduga 5x3m

Kahepoolne reklaamhaagis, statsionaarne. Ühepoolse paigalduse korral on olemas ka tuulekaitse tagakülje jaoks. 

Haagis ja selle külge reklaambannerid tuleb paigaldada vastavalt kindlatele turvanõuetele, eelistatult teeb seda meie projektijuht, kes on kõikide tehniliste nüanssidega hästi kursis. 

NB: Selle haagise transpordi ajal peavad reklaambannerid olema eemaldatud või keritud transpordiasendisse

Transporditav universaalne reklaamhaagis küljemõõduga 3,84x2,65m

Kahepoolne reklaamhaagis, transporditav reklaamidega. Ühepoolse paigalduse korral on olemas ka tuulekaitse tagakülje jaoks.  

Seda haagist on võimalik kasutada ka liikuva reklaamipinnana sõiduki kiirusega max 30 km/h. (arvestada tuleb ka tuule tugevust ja suunda). Selleks on haagisele paigaldatud raske veekindel põrand, mis lisaks tasakaalufunktsioonile võimaldab teostada ka muud transporditegevust.

Reklaambannerite valmistamise kohta loe siit »

PVC banneri(d) valmistab klient soovi korral ise. Meie partneriks bannerite kujundamisel on Fullnet OÜ ja tootmisel Euroweb OÜ või Mustmuna OÜ. Haagisele paigaldatav banner on tavaline PVC (mitte võrk-PVC). 

Reklaambanneri kujundusfaili tehnilised tingimused: 

Trükkimiseks soovime komposiit PDF faili, mis on loodud Acrobat Distilleriga Postscript-printfailist: PDF/X-1a:2001 (Leave color unchanged).

Fail ei tohi sisaldada lõikemärke ja muud informatsiooni (Trim Marks; Bleed Marks; Color Bars jms) ja võiks olla ilma lõikevaruta (bleed).

Saadetav trükifail peab olema lõppmõõdus või proportsionaalselt vähendatud. Juhul, kui olete vähendanud faili, ärge unustage tõsta vastavalt ka resolutsiooni. Näiteks kui olete 1:1-le salvestanud resolutsiooni 60 dpi, siis 1:10le peab resolutsioon olema 600 dpi.

Trükifailid tuleb tõsta tootja FTPle ja saata tellimus koos failinimega e-postiga.

Korporatiivüritused ja erapeod

Klientide soovi korral loome ja teostame eriüritusi nii ettevõtetele kui nende juhtidele. Igal sündmusel on kindel eesmärk, iga väiksemgi üritus on mainekujundusprojekt nii tellijale kui teostajale. 

Aastate jooksul oleme korraldanud ärisündmusi, osalenud korralduspartnerina koolituste ja erinevate poliitjõudude valimiskmpaaniate läbiviimisel, samuti loonud ja ellu viinud suurte ja väiksemate ettevõtete pidulikke vastuvõtte, suvepäevi ja pidusid. Tulenevalt oma töö iseloomust oleme diskreetsed ja poliitiliselt neutraalsed. Kuna tegemist on mitteavalike üritustega, siis ei eksponeeri me siin ka pildigaleriid.