Firmast

Secret Service on turundusagentuur, mis on spetsialiseerunud praktikas hästitoimivate ja soovitud tulemusele orienteeritud lahenduste loomisele.

Oleme aastakümnetega hangitud kogemustele tuginedes professionaalsed ideegeneraatorid-elluviijad. Loome turunduslahendusi ja sündmuste originaalformaate, osaleme nii suurtes kui väikestes projektides korralduspartnerina ja osutame protsessijuhtimise teenust. Vastavalt konkreetse projekti vajadusele ja eelarvele kaasame lahendusteks oma valdkonna parimaid spetsialiste graafilisest disainist teleproduktsioonini – asjatundliku meeskonna õige komplekteeritus ja protsessi tark juhtimine tagavad pea alati soovitud tulemuse.

Auris Rätsep
Secret Service asutaja
auris.secretservice.ee

Tänukirjad

Tänu on headelt klientidelt ja koostööpartneritelt aastate jooksul jagunud küllaga, avaldame siin mõned tänukirjad.

 

 

 

 

 

Tähtsad daatumid

2012
Sõlmitakse koostööleping 2QS Production meeskonnaga.
Tasuta sissepääsuga toidukultuuri festival Hea Toidu Festival – Grillfest toimub Pärnus, vastrenoveeritud Vallikääru aasal ja kogub kümneid tuhandeid tänulikke külastajaid.
2007
Senitoimunud toiduteemalisest rahvalikust kommertspeost Grillfest arendatakse mittetulunduslik “uue põlvkonna” toidukultuuri festival Hea Toidu Festival – Grillfest.
2006
Sõlmitakse tähtajaline koostööleping Venus Clubi maineparanduseks ja luuakse koolinoortele oma suur ja glamuurne iluvõistlus Eesti Koolimiss.
2005
Secret Service müüb Speedesti kaubamärgi ja kontseptsiooni Mootorispordi Arendamise Keskus MTÜ-le. Luuakse Tallinna Lauluväljakul kooliaasta alguses toimuv traditsiooniline suurkontsert Tele2 GoLive. Aastatel 2005-2009 külastas suursündmust igal aastal 20000 noort muusikasõpra.
2001
Aidem Pot müüs muusikalao ja plaadifirma tegevuse ettevõttele Topten. Aidem Poti kontsertkorralduse osakonnast arendati ettevõte nimega Secret Service, mis jätkas sündmuste korraldamist, lisandusid telesaadete tootmine, veebilahenduste pakkumine, konsultatsiooni ja protsessijuhtimise teenused.

Estonia Talveaias toimunud Aidem Poti piduliku matuse pildigalerii
2000
Aidem Pot ja Arnika Ilutuestiku Keskus korraldavad Harjumaal, Jõelähtme vallas, Jägala joal rahvusvahelise ilutulestiku meistrivõistluse “Suur Pauk”, mis osutus ka korraldajatele endile üllatusena ülimalt populaarseks.
1999
Loodi kaubamärgid Speedest ja Grillfest. Esimene rahvalik kiirendusvõistlus Speedest toimus 1999. aasta jaanipäeval Haapsalus, Kiltsi Lennuväljal. Samal ajal korraldati Paralepa rannas ka esimene toidufestival Grillfest, mida külastas 25000 inimest.
1998
Aidem Pot ja Ivar Männik asutavad poppmuusika aastaauhinnagaala Kuldne Plaat.
Aidem Pot ja Peep Veedla asutavad muusikatoodete hulgimüügi ja levitusettevõtte Topten.
1996
Ilmus esimene plaat populaarsest sarjast “Kutse tantsule”. Aidem Poti tootmisel ilmus aastatel 1996-2001 selles sarjas 15 plaati, artistideks Eesti estraadi- ja poppmuusika paremik, nende seas: Raivo Tafenau & Tiit Kalluste, Mati Nuude. Vello Orumets, Tarmo Pihlap, Heli Lääts, Voldemar Kuslap, Anne Veski & Marju Länik, Mait Maltis, Erich Krieger, Tõnu Aare & Apelsin, Karavan ja Laine.
1995
Ilmus plaadifirma esimene toodang – ansambel 2 Quick Start legendaarseks saanud MC/CD album “Olen loobuda sust proovinud” ja toimus esimene ülimenukaks osutunud suvetuur nimega “Suvest Suveni”, mis hiljem kandis ka nime “Parimatest Parimad”.
1994
Soome plaadifirmaga Reel Art koostöös sündis Secret Service eelkäija, plaadifirma ja kontsertorganisatsioon Aidem Pot.

Fotod läbi aegade

Sümboolika

SecreService embed

Laadi alla Secret Service logo järgnevates failivormingutes - JPG | PNG | SVG | PDF | AI
Logo autor on Kutt Niinepuu. Logovärskendus toimus 2012.aastal.
Tehniliste küsimuste korral palume pöörduda This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Audiologo

Secret Service audiologo muusika autor on Heini Vaikmaa, hääl Koit Raudsepp.

   

Videologo